Dodejte svým šperkům moc prostřednictvím minerálních kamenů

Chcete do své sbírky šperků přidat barvu a význam? Výběrem minerálního kamene můžete zachytit přirozenou krásu kamenů z celého světa a zároveň využít jejich speciální schopnosti, které mohou zlepšit vaši životní cestu. Které kameny patří mezi nejmocnější?

Amazonit – naděje

Amazonit svým nápadným modrozeleným odstínem odráží energii své jmenovité řeky. Amazonit, známý tím, že pomáhá zvýšit schopnost nositele jasně komunikovat, také pomáhá posilovat schopnost vidět úhly pohledu druhých. Snížení stresu a větší štěstí jsou některé z dalších účinků tohoto podmanivého kamene.

Howlit – klid

Klidné bílé a šedé tóny Howlitu odrážejí jeho vnitřní povahu a vnitřní vlastnosti. Howlit, známý pro zvýšení trpělivosti, také pomáhá snižovat hněv a sobecké nebo kritické chování. Kromě toho mohou nespavci pomocí tohoto kamene najít tolik potřebný spánek.

Lapis – pravda

Díky tmavě modré barvě, která evokuje rozlehlost oblohy a oceánu, je Lapis nejznámější pro posílení moudrosti a intelektu, stejně jako zlepšení úsudku a schopnosti řešit problémy. Lapis také podněcuje potřebu pravdy a porozumění, pomáhá vnést do vztahů harmonii.

Lepidolit – důvěra

Teplo růžovofialových tónů lepidolitu odráží jeho schopnost poskytnout svému nositeli pocit klidu a přijetí. Tyto vlastnosti pomáhají lepidolitu snižovat počet běžných duševních onemocnění, od stresu po hněv.

Malachit

Bohatý zelený odstín malachitu má fascinující hloubky a jeho ochranné schopnosti jsou stejně hluboké. Uvádí se, že tento kámen absorbuje negativní energie produkované nositelem a jeho okolím. Malachit je navíc jedním z nejlepších kamenů pro cestovatele díky své schopnosti poskytnout ochranu během cesty.

Peridot – empatie

Jasná žlutozelená barva Peridotu odráží krásu přírody a je úzce spjata s účinky, které tento kámen na svého nositele působí. Peridot, známý pro regulaci a vyrovnávání životních cyklů – ať už fyzických, mentálních nebo emocionálních – pomáhá odstraňovat mentální bariéry a rozptýlit negativní vzorce, aby umožnil osobní růst.