Bytový designer vám vytvoří to nejlepší místo pro život

Je krásné mít svůj vysněný dům nebo byt. Tím ovšem práce nekončí, obzvláště, pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci interiéru. Někteří lidé se pouští do tak náročného úkolu svépomocí, ale ne vždy je výsledek uspokojivý. Váš domov by měl být více než jen prostorem, kde trávíte většinu svého času, mělo by to být nejlepší místo pro život stvořené tak, abyste se zde cítili pokaždé skvěle. Zapomeňte na běžné katalogy prodejců, kde jsou interiéry, které mají tisíce jiných lidí, nechte si udělat interiér, který bude zcela unikátní a zcela podle vašich požadavků. Pomohou vám v tom bytoví designeři ze studia PW Interiér.

Interiér vytvořený na míru

Většina lidí si přeje mít krásný domov, který bude podle jejich představ, studio vám však zajistí návrhy interiérů i pro kanceláře a komerční prostory. Nejde jen o návrh, ale také o realizaci. Studio si zakládá na originalitě, používá pouze nábytek od renomovaných značek a často vyrábí dokonce i zcela originální nábytek. Pokud chcete, aby byl váš interiér jednoduše dokonalý, neváhejte studio kontaktovat.

Jaký je následný postup?

Vše začíná úvodní schůzkou, během které sdělíte svá přání a představy. Bytový designer vám následně předloží návrhy, aby se vytvořila jednotná vize, jakým směrem se bude realizace ubírat. Aby bylo možné udělat návrh a vytvořit atypický nábytek na míru, je potřeba udělat zaměření potřebných kót, to provede odborný realizační pracovník. Před samotnou realizací se zpracuje 3D vizualizace, se kterou si můžete celý interiér prohlédnout prostřednictvím počítačového modelu. Díky tomu si uděláte dokonalou představu, jak bude interiér po dokončení vypadat. Pokud budete spokojení, vypracuje se cenová nabídka s podrobným rozpisem. Poté se řada odborníků ve svém oboru pustí do realizace, aby se z pouhého návrhu stala realita. Zhotoví se originální nábytek nebo se vybere ten pravý ze sortimentu výrobců. Interiér bude vyšperkovaný do posledního detailu, pozornosti neuniknou ani ty nejmenší interiérové doplňky. Interiér konečně dostane svou finální tvář a vy si ho můžete převzít. Studio můžete kontaktovat na webu pwinterier.cz, kde naleznete více informací i ukázky realizací.