Získejte prima pocit ze sebe sama díky Zdravé výživě Praha

Necítíte se už delší dobu ve své kůži a slyšela jste od kamarádky, že na ji dostala zpět do kondice Zdravá výživa Praha? Nechejte si také Vy poradit od Centra trvalého zdraví Cordeus.

Nechejte si sestavit individuální jídelníček z programu Zdravá výživa Praha

Ačkoliv ženy jsou od přírody zvyklé hlídat si svou linii a dbát na svou postavu, rozhodně si nemusíte pod pojmem zdravá výživa představovat nic drastického. Bylo by velkým omylem domnívat se, že na Vás čeká hladovění. Právě naopak. Nutriční specialisté Vám ve výživovém programu metabolic balance vytvoří jídelníček připravený Vám na míru. Právě úprava látkové výměny Vám pomůže snížit tělesnou hmotnost. Výživový program metabolit balance je každému připraven individuálně, neboť každý organismus funguje jinak. Nelze tedy obecně říci, že jídelníček Vaší kamarádky bude vyhovovat také Vám. Jídelníček bude obsahovat živiny, které Vaše tělo potřebuje. Díky Zdravé výživě Praha můžete zůstat fit také ve vyšším věku. Posílíte nejen Vaše zdraví, ale získáte také energii a vitalitu.

Ájurvédská masáž dodá Vašemu tělu chybějící energii 

Nově nabízí Centrum trvalého zdraví také služby v moderní fyzioterapii. Více informací o této medicínské oblasti si můžete přečíst na webových stránkách www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/fyzioterapie/. Do Centra trvalého zdraví můžete přijít také za účelem relaxace během ájurvédské masáže. Právě tato masáž představuje hluboce relaxační a energetizující proceduru. Ájurvédská masáž je součástí tak zvaného tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu, kterému se přezdívá „pančkarma“. Během rytmického masírování se z těla odstraňují toxiny a uvolňují se bloky v celém systému. Tyto dysbalance způsobují bolesti hlavy, nespavost, neurotické projevy, únavu, nevýkonnost i špatnou náladu. Ájurvédská masáž pomáhá zvyšovat cirkulaci krve v těle a regulovat krevní oběh. Slouží také jako podpora lymfatického systému a zvýšení imunity.