Upevněte svou pozici na trhu profesionálně vytvořeným logem

Ačkoli existují na internetu volně přístupné programy, které umožňují vytvoření loga, je jen malá šance, že bude takové logo vypdat opravdu profesionálně a nadčasově. Profesionální designéři z WOLFWAY s.r.o. mají bohaté zkušenosti s logy, které byly vytvořené tzv. na koleni. Taková loga mohou kazit dojem z celé značky a pokřivit firemní identitu.

Někomu se může zdát logo bezvýznamné, ale je třeba si uvědomit, že je to tou první věcí, se kterou spotřebitel setká. Logo vás odlišuje od konkurence, určuje vaši identitu, to ale není vše.

Nadčasové logo usnadňuje věrnost značce

Některé firmy jednou za čas své logo obmění, je to logické, doba se mění, styly se mění, navzdory tomu to spotřebitelé rádi nemají. Loajalita ke značce je obrovská a každá firma ji musí podporovat. Rozpoznatelné a známé logo vede dlouhou cestu k budování loajality ke značce. Tvorba loga profesionálními designéry je efektivní investicí. Logo neměníte každý měsíc.

Logo jako nástroj marketingu

Umístění loga na veškerý marketing, obaly, produkty, sociální média, webové stránky atd. je způsob, jak konzistentně propagovat vaši značku a vaše sdělení, ať už je to v obchodě, v domácnostech vašich zákazníků, online apod. Pokud jste vytvořili sdělení své značky a úspěšně je propojili se svým logem, vše, co děláte a vytváříte, se spojí s logem a značkou.

Tato loga snadno přecházejí od značení přes zboží k mobilnímu marketingu. Jednoduché logo je nejlepší, pokud má být umístěno na různých materiálech nebo být zobrazeno na různých médiích.

Svěřte tvorbu loga profesionálům

Logo není věcí, kterou měníte každý měsíc. Logo má být nadčasové a současně originální a jednoduché, nejznámější firmy na světě mají svá loga desítky let. Wolfway.cz pozná vaši firmu, značku a na základě poznatků o vás i vaší konkurence vytvoří logo vystihující vaši práci.