Ubytujte se jako nikdy předtím – na stromě

Už jste někdy obejmuli strom? Mnoho lidí to nikdy neudělalo a je to chyba. Když na chvíli vypnete mozek a obejmete strom, začnete cítit to důležité spojení, které mají všechny živé organismy na této planetě. Začnete cítit, jak se vaše tělo opět plní energií a jak získáváte sebedůvěru, pocit klidu, vyrovnanosti a sounáležitosti s přírodou. Život ve městech nám krade životní sílu, místo klidu a příjemných pocitů máme hlavu plnou stresu a povinností. Ne každý se umí zastavit, vyčistit si hlavu a zapřemýšlet nad tím, jestli kráčí správným směrem. Možná je nejvyšší čas vyrazit na místo, kde utečete od všech negativních vlivů a můžete si najít čas sami na sebe, nebo třeba na svůj protějšek. Objevte ubytování v korunách stromů.

Luxusní domy na stromě poskytnou nejkrásnější ubytování

V Čechách existují luxusní domy na stromě, které se jmenují Treehouse Ještěd. Tyto stromy jsou v horské přírodě uprostřed lesa. Nejbližší obcí je vesnice Křížany. Z domů neuslyšíte městský hluk a ani neuvidíte žádná sídliště nebo jiné lidi. Užijete si klid od povinností, starostí, od lidí a od elektroniky, která vás nenechá v klidu. V domech nenajdete žádnou obří televizi, vlastně zde nenajdete žádnou elektroniku. Přesto jsou domy útulné, luxusní a královsky pohodlné.

Ráno na vás nebude řvát budík, ale uslyšíte překrásný zpěv ptáků. Otevřete dveře a budete hledět do korun stromů, ucítíte čerstvý horský vzduch a přivítá vás kouzelný východ slunce. Můžete využít houpací síť na terase, grilování, venkovní saunu i zajímavé cíle pro výlet. Ubytování si skvěle užijete i s rodinou nebo přáteli. Když se odtrhnete od telefonů, počítačů a městského prostředí, jako byste byli někým jiným. Konečně se budete cítit svobodní, nesvázaní a plní energie. Když je člověk v tomto stavu, přemýšlí o věcech zcela jinak než dříve, zajistěte si také krásné ubytování v korunách stromů. Více informací i možnost rezervace naleznete na Treehousejested.cz.