RC modely aut, lodí a letadel

Malé RC modely aut, lodí či letadel jsou k nerozeznání od svých originálních vzorů. Precizně propracované detaily musí okouzlit každého nadšence modelů bez rozdílu věku. Vybírat ze široké škály můžete v e-shopu MODELY-RC.cz, který se zaměřuje na modely téměř výhradně na dálkové ovládání. Chcete-li udělat radost svému malému synkovi nebo vnoučkovi, nemusíte se nikam vydávat, ale stačí mít doma připojení k internetu a pěkně v pohodlí si vybírat z desítek druhů a typů RC modelů.

Prodej RC modelů uvítá každý otec nebo dědeček, kteří chtějí motivovat svého potomka a vyvolat v něm zájem o techniku. Mohou si z bohatého sortimentu vybrat skvělý dárek pod vánoční stromek, k narozeninám nebo za dobré vysvědčení. Je ovšem i spousta dospělých chlapů, kteří si ještě chtějí hrát a například RC letadla jsou pro ně vítanou příležitostí jak spojit výlet do přírody k touto zálibou.

Jak nakupovat v e-shopu

Abyste mohli v e-shopu MODELY-RC nakupovat, musíte se na jeho webových stránkách zaregistrovat pomocí stručného formuláře. Tím se stanete členem a budete mít větší možnosti a výhody. Z pestrého sortimentu si vybere jak začátečník, tak pokročilý modelářský nadšenec. Budete obdivovat RC auta, RC letadla, RC lodě i RC vrtulníky. Všechny tyto RC modely jsou naprosto věrnou napodobeninou a přesnou zmenšeninou skutečných strojů. Příkladem je RC model automobilu Porsche nebo proslavené německé bitevní lodě Bismarck.

Ukázky RC modelů

RC modely nejsou jen pouhou hračkou, ale sofistikovaným výrobkem na dálkové ovládání. Některé z nich vyžadují již určitou zkušenost s dálkovým ovládáním, aby nedošlo ke zbytečnému poškození modelu. Proto je při jejich používání vhodný doprovod dítěte dospělou osobou. Zejména u dálkově ovládaných letadel, vrtulníků nebo lodí hrozí při neopatrném zacházení s dálkovým ovladačem zničení modelu. Jsou však i modely, které jsou vhodné i pro začátečníky, což platí například o kluzáku SKY SURFER 1400, RTF, který bez úhony vydrží i počáteční otloukání. K nejoblíbenějším patří RC auta, a z nich hlavně kategorie Buggy. Oceníte jejich stabilitu a také odolnost, která je zaručena polykarbonátovou karoserií a plastovým šasi s příměsí skelných vláken.