Pro pohodu a relaxaci vyzkoušejte erotickou masáž

Erotická masáž je speciální druh masáže, která si nachází stále více příznivců. Používá se při ní teplá masážní emulze, která ještě více podtrhne každý dotek zkušené masérky.

Jak masáže probíhají

Během masáže o vás bude pečovat masérka, kterou si předem objednáte. Každá masérka je jiná, tudíž i každá masáž pro vás bude neopakovatelným zážitkem. Masáže probíhají v soukromí a přítmí intimně navrženého interiéru předem připraveného pokoje v masážním salónu, který zaručuje diskrétnost. Masáž začíná jako klasická masáž relaxační s tím rozdílem, že masérka je zcela nahá a využívá tak techniku tělo na tělo, která zaručuje maximální prožitek

Jaké druhy erotické masáže můžete vyzkoušet?

Erotické masáže praha nabízejí kromě klasické erotické masáže i celou řadu dalších druhů.

  • Japonská nuru masáž

Při této masáži je používán speciální NURU gel, který se vyrábí v Japonsku z mořských řas. Jeho hlavní výhodou je, že nevysychá a příjemně klouže a díky svému přírodnímu původů má i celou řadu pozitivních účinků na naše tělo (je antibakteriální a hydratuje pokožku), takže během masáže spojíte příjemné s užitečným.

  • Mýdlová masáž

Tento druh nabízí body to body masáž (tělo na tělo). Historie této masáže sahá až do starobylého Turecka, kde si její výhody užívali bohatí sultáni. Při masáži je využívána speciální žínka, mýdlová pěna a mořská houba, kterou se pěna aplikuje na tělo.

  • Masáže lávovými kameny

Možná jste již vyzkoušeli klasickou masáž lávovými kameny o jejíchž blahodárných účincích není pochyb. Co ale obnáší erotická masáž lávovými kameny? Vyzkoušejte ji a uvidíte.

Kořeny této masáže sahají až do starověké Mezopotámie a v současné době si získává stále větší oblibu.

Kromě výše jmenovaných druhů můžete vyzkoušet i další techniky – masáž penisu, královskou masáž (dvě dívky), tenga egg masáž, tantra masáž, masáž pro páry či masáž pro ženy.