Odvoz sutě vám usnadní práci

Ať už se pustíte do velkého stavebního díla, nebo jen stavíte zahradní domek, velice často máte na konci své práce pořádnou hromadu odpadu, se kterým musíte něco udělat. Při větších projektech se jedná většinou o suť, kterou není zcela jednoduché likvidovat. Likvidace suti je přísně omezena zákonem, a proto jí zkrátka nemůžete jen tak vyvézt za dům do lesa. Je proto vždy dobré obrátit se na odborníky, kteří si s ní dovedou poradit.

Jenom díky nim můžete skutečně efektivně a dle zákona správně zlikvidovat velké množství sutě, bez naprostého problému. Je to dáno především jejich těžkou technikou, kterou na tuto práci potřebují a se kterou se umí mistrně ohánět. Pokud je tedy problematika suti i váš případ, a jste z oblasti Prostějova, máte vyhráno. Můžete se totiž obrátit na odvoz sutě Prostějov.

Co dovedou?

Firma Ing. Cetkovský je schopná zajistit vám veškeré služby týkající se těžké techniky a jejího využití v praxi. Jsou schopni zajistit pro vás nejen efektivní a rychlé odstranění a likvidaci suťového materiálu, ale také převoz a přepravu všeho, co si zamanete. Díky nákladním kontejnerům všech možných velikostí a typů pro ně není problém vyhovět jakémukoliv z vašich přání. Není problém likvidace sutě, autovraků, přemístění velké techniky, sypkých materiálů a také materiálu v režimu ADR.

To není vše

Krom toho je odvoz sutě Prostějov schopen přistavit vám kontejner na určité místo a pronajmout vám jej na libovolně dlouhou dobu, z čehož první dva dny máte zcela zdarma. Přistavěny mohou být kontejnery určené na suť, valníkové kontejnery, velkoobjemové a uzamykatelné kontejnery a také kontejnery s plachtou.

Společnost vám pomůže také v případě, kdy potřebujete vyklidit objekt nebo jej rovnou demolovat. Dále poskytuje přepravy paletového zboží, vozidel, betonu, dřeva, písku, topných materiálů a mnoho dalšího. K zapůjčení jsou také stavební buňky.