Erotické masáže již nejsou tabu. Mají mnoho zdravotních benefitů!

Při pojmu „erotická masáž“ se stále mnoha lidem vybaví nevěstinec, kde ženy nabízejí svá těla k sexu. Ačkoli je erotická masáž zakončená uvolněním, orgasmem (rozhodně to však není podmínkou), primárně rozhodně nejde o sex. Pracovnice erotických masáží nejsou sexuální pracovnice, zpravidla se jedná o proškolené masérky a maséry, zpříjemňující chvíle svých klientů a klientek.

Profesionální masáže s erotickým nádechem nabízí salon DIAMOND MASSAGE sídlící v Praze. Klienti, ale také klientky, se dočkají jedinečné masáže a erotického uvolnění. Specialitou salonu jsou tantra masáže a párové erotické masáže. 100% hygiena a diskrétnost je pro všechny maséry a masérky samozřejmostí.

Zbavte se stresu na erotické masáži

Stres je jednou z největších překážek zdravého sexuálního života – nemluvě o hlavním zabijákovi libida – což je škoda, protože v dnešní době je toho hodně, kvůli čemu se musíme stresovat. Najděte si čas na vyzkoušení erotické masáže. Erotická masáž poskytne úlevu od stresu, která povede ke zlepšení libida.

Zažijete neskutečné pocity euforie

Smyslná masáž je zcela přirozený způsob, jak zvýšit své pocity euforie, pozitivity a obecného potěšení, aniž byste se uchýlili k užívání drog.

Erotická masáž může být schopna udělat totéž bez jakýchkoliv nevýhod nebo vedlejších účinků. Profesionálně provedené masáže způsobují uvolňování serotoninu a dopaminu, neurotransmiterů, které jsou zodpovědné za pozitivní pocity.

Erotické masáže pozitivně ovlivní sexuální výkonnost

Typický masér nebo masérka se nedotkne vašich intimních partií, ale tyto oblasti mohou vytvářet napětí a stres stejně jako jakýkoli jiný sval v těle. Když zažijete erotickou masáž, můžete vyléčit stres a napětí, které se v těchto oblastech ukládají, a zažít celotělovou relaxaci.

Masáž intimních partií vám může pomoci být více přítomna během sexuálních vztahů a může také zlepšit váš výkon.