Dlažbou k dokonalému interiéru

Dlažba je základem mnoha rozličných interiérů. Své opodstatnění má v každé koupelně a na toaletě, protože je zde velké riziko zatečení vody, kterého se tu nelze zbavit. Jakou dlažbu vybrat do koupelny, to je otázka především na váš vkus a styl vybavení místnosti a dekor případných obkladů. V moderních koupelnách se často využívají dlažby v přírodních barvách. Můžete se držet dřevěného dekoru, využít můžete určitě také dlažbu v dekoru imitace betonu. Obecně barvy laděné do hnědé, béžové a šedé jsou nyní IN. Pokud máte zcela odlišnou představu o vaší koupelně, pořiďte si dlažbu klidně lesklou bílou, vínovou, nebo třeba zelenou, záleží pouze na vás. Velmi oblíbené jsou velkoformátové dlažby, které poskytují ještě snazší úklid díky minimu spár mezi jednotlivými dlaždicemi.

Dlažba nejen do koupelny

Vedle koupelny najde dlažba své uplatnění ve vstupních prostorách vašeho domu i bytu. Je to především díky tomu, že dlažba je velmi odolná vůči oděru, takže když našlapete na dlažbu kamínky, nic jí neuděláte, ovšem pro plovoucí či dřevěnou podlahu by to mělo fatální následky. Proto se řada lidí přiklání k dlažbě, její dekor je zcela individuální, vyberte si z mnoha dostupných variant. Moderní jsou imitace betonu, mramoru i dřeva. Zajímavou variantou jsou také dlažby v kovovém designu s rezavými detaily. Ty se budou hodit zejména do rustikálních a vysoce moderních interiérů.

Dlažby se ale nemusíte bát ani ve zbytku interiéru. Moderní slinuté velkoformátové dlažby působí vkusně a díky minimu spár na podlaze usnadní veškerou údržbu. Nechcete-li, aby váš interiér působil na pohled studeně, nechte si pod dlažbu instalovat podlahové vytápění. Podlaha tak na dotyk nebude studená, takže se budete moci těšit z útulného a příjemného interiéru. Vsaďte na zkušené prodejce a nakupujte dlažbu i obklady v internetovém obchodu RDkachle.cz.