Tandemový seskok padákem Vám dá možnost cítit se volný jako pták

Začínáte se pomalu porozhlížet po tom, jakým netradičním způsobem byste mohli prožít některý z jarních víkendů? Nudu můžete zahnat adrenalinovými zážitky, které pro Váš připravila Firma na zážitky.

Užijte si tandemový seskok padákem

Velmi oblíbené místo mezi adrenalinovými zážitky zaujímá především tandemový seskok padákem. Díky tomuto zážitku se budete moci vznést do oblak jako ptáci a zažít fantastické adrenalinové dobrodružství. Tandemový seskok padákem je skvělou příležitostí, jak posunout hranici Vaší odvahy zase o kousek dál. Tandemový seskok je skutečným zážitkem pro opravdové odvážlivce. Před tandemovým seskokem dostanete od zkušených instruktorů krátkou instruktáž, která Vás připraví na to, abyste byli schopni výkonu jako opravdoví parašutisté. Adrenalin se Vám nahrne do krve již při letu letadlem. Nepopsatelný pocit ze skoku se vám vryje na celý život do paměti a při seskoku si budete připadat volní jako ptáci.

Zrealizujte si Váš dávný sen o vyhlídkovém letu

Toužíte-li po pořádné porci adrenalinu, pak by Vám neměla uniknout příležitost vyzkoušet na vlastní kůži bungee jumping. Tato legendární aktivita láká mladé i starší nadšence. Nejprve budete přivázáni za kotníky na pružném laně a poté seskočíte hlavou dolů z mostu. Celý zážitek samozřejmě probíhá pod dohledem zkušených instruktorů a za maximálně bezpečnostních podmínek. Bungee jumping můžete vyzkoušet od května do září v Písku nebo celoročně v Harrachově. Neméně vzrušující chvíle zažijete také při vyhlídkovém letu. Pestrou nabídku najdete zde www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/. Let balónem, let větroněm nebo let vrtulníkem Vám může zpestřit nejen volné chvíle, ale také se mohou stát jedinečnou příležitostí k romantice ve dvou.